پیام روز: اگر جاده‌ای پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی‌رسد. فرانک کلارک
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ خرداد
اخبـــار
12345678910  بعدي  >>
  رئیس هیئت امنای انجمن قارچ خوراکی کشور: قیمت مصوب قارچ خوراکی در ماه رمضان مصوب شد
رئیس هیئت امنای انجمن قارچ خوراکی کشور گفت: هیئت امنای انجمن قارچ خوراکی کشور با توجه به حلول ماه مبارک رمضان و وضعیت بازار و امکان مصرف کمتر مردم از قارچ و ارزان تر شدن قیمت قارچ تصمیم گرفتن که بار مازاد را با ظرفیت بالاتری خریداری کنند.

۱۳۹۸/۲/۱۸ :تاريخ

  روز جهانی کار و کارگر
دست هایت که آیینه تلاش روزگارند، پر برکت باد!توانِ دست هایت را می ستایم: ای سازنده ترین نقش هستی در قاموس آفرینش... "روز جهانی کارگر بر تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید، بویژه همکاران عزیزمان در بخش های مختلف گروه جوانه مبارک و فرخنده باد." باآرزوی سعادت، تندرستی و موفقیت های روز افزون برای شما عزیزان "گروه شرکت های جوانه"

۱۳۹۸/۲/۱۱ :تاريخ

  رئیس جمهور در سی امین جشنواره ملی قدردانی از کارگران نمونه:
کارگران در خط مقدم مقابله با تحریم های آمریکا هستند/هر واحدی که ظرفیت تولید را توسعه دهد بیشتر از منابع صندوق توسعه بهره مند می شود/هر چه تولید را بالاتر ببریم و خودکفاتر شویم، قیمت ارز پایین تر می آید/40 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی داشته ایم/نمی گذاریم تصمیم آمریکا در به صفر رساندن صادرات نفت ایران به نتیجه برسد؛ ماههای آینده خواهند دید/ بازسازی سریع مراکز تولیدی، کشاورزی و دامداری در مناطق سیلزده، اولویت دولت است/ مهارت آموزی دانش آموز و دانشجو ضروری است/

۱۳۹۸/۲/۱۱ :تاريخ

  روی دیگر سکه بارش ها در بخش کشاورزی
بارش های شدید و قابل توجه فروردین ماه امسال هر چند موجب سیل در بسیاری از استان ها شد و در آذربایجان شرقی هم خساراتی به بخش کشاورزی وارد کرد، اما تاثیر آن را در تغذیه سدها و سفره های زیر زمینی و تقویت سطح پوشش گیاهی مراتع نمی توان نادیده گرفت.

۱۳۹۸/۱/۲۸ :تاريخ

  مردم از چیدن و مصرف قارچ های خودرو و وحشی در رویشگاه های طبیعی خودداری کنند
انجمن پرورش دهندگان قارچ خوراکی ایران در اطلاعیه ای از مردم سراسر کشور خواست تا از چیدن و مصرف قارچ های خودرو و وحشی در رویشگاه های طبیعی و یا از خرید این قارچ ها از دست فروشان و مکان های غیر معتبر خود داری کنند.

۱۳۹۸/۱/۱۱ :تاريخ

  رئیس انجمن پرورش دهندگان قارچ خوراکی: افراد از دست زدن به قارچ‌های وحشی خودداری کنند/ خسارت ۱۸۰۰ میلیارد تومانی پرورش دهندگان قارچ در سال گذشته
افشار گفت: با توجه به بارش‌های مناسب افراد در مراجعه به جنگل ها، از مصرف و حتی دست زدن به قارچ‌های وحشی اجتناب کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ :تاريخ

  هشدار رئیس انجمن صنفی قارچ خوراکی به مردم: قارچ جنگلی استفاده نکنید
تهران- ایرنا- رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی با اعلام اینکه 2 هزار نوع قارچ در ایران می روید که تنها 67 نوع آن خوراکی است، به مردم توصیه کرد: از مصرف قارچ های جنگلی در عرصه های طبیعی خودداری کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ :تاريخ

  مدیرکل دفتر امور گلخانه‌ها، گیاهان دارویی و قارچ‌های خوراکی وزارت جهاد کشاورزی: اجرای طرح جلوگیری از مسمومیت قارچی/تشخیص قارچ‌ سمی ساده نیست
امروز در نشستی با حضور مسئولان با اشاره به اجرای طرح جلوگیری از مسمومیت قارچی در کشور تاکید شد، قارچ‌های سمی تنها در آزمایشگاه قابل تشخیص است و مردم حتما به هشدارهایی که از امسال در محل رویشگاه‌ها نصب خواهد شد توجه کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ :تاريخ

  برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی عراق
نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی از تاریخ 26 الی 28 فروردین ماه 98 در بغداد برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ :تاريخ

  احیای وزارت بازرگانی به صلاح کشور نیست
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ضمن مخالف با تشکیل وزارت بازرگانی گفت: بر هم زدن ساختار اداری کشور، هزینه و زمان زیادی را تلف خواهد کرد و امیدوارم این موضوع مجددا در مجلس مورد بررسی قرار نگیرد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ :تاريخ

12345678910  بعدي  >>

طبقه بندی اخبار

تقویم نمایشگاه ها
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
آذر
دی
بهمن
اسفند
<
خرداد
۱۳۹۸
>
شیدسچپج
۲۸۲۹۳۰۳۱۱۲۳
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱
۱۲۳۴۵۶۷

همایش ها


طراحی و اجرا: وب باکس پورتال